top of page

Yaşadığımız şey ne olursa olsun, ne tür iş yaparsak yapalım,

herşey insanda bitiyor...

 

Ancak insanı odağına alabilen oluşumlar başarılı oluyor. 

  HOŞGELDİNİZ  

 ---------------- HAKKIMDA ----------------

  • 20 yıllık iş hayatımda uzman ve yönetici olarak çeşitli coğrafyalarda araştırma ve pazarlama sektörüne hizmet verdim.

  • Orta Asya ve Kafkasya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Adriatik bölgesinde (eski Yugoslava) yapmış olduğum orta ve üst düzey yöneticilikler vesilesiyle, yeni ekip kurma, geliştirme, uzaktan yönetim, farklı kültürlerin yönetimi gibi odağında insan olan liderlik ve mentorluk uygulamalarında uzmanlaştım.

  • Kurumsal anlamda son olarak Nielsen Türkiye Genel Müdürlüğü görevini takiben, 2010 yılında kendi eğitim ve danışmanlık şirketim All About PeopleI kurdum.

Krumsal

Birikim

Eğitim &

Danışmanlık

  • Kurumsal hayatta edindiğim tecrübeyi genç profesyonellerle paylaşmak üzere 2010 yılından bu yana, All About People bünyesinde, Değişim Danışmanlığı, Eğitim ve Koçluk hizmetleri veriyorum. Eğitim alanında ana başlıklarım Değişim Yönetimi, Farklılıklar, İleri-besleme, Uzaktan Yönetim, Kendine Liderlik gibi yeni nesil liderlik yaklaşımları üzerinde yoğunlaşıyor.
  • Bunların yanısıra, Ortak Karar alma, İçgörü Odaklı Strateji, "Müşterinin Gözüyle Kendin-i Keşfet", "Expat Yolculuğum" gibi, çalıştay bazlı özel programlar aracılığıyla ve tekli-çoklu şirket toplantılarında moderatörlük, çatışma yönetimi gibi "fasilitasyon" desteği yoluyla müşterilerimin yanındayım,
  • Farklılaşma, değişim ve süreli öğrenme ve yenilenmeye devam.... 2020'ye daha sosyal sorumluluk içeren, daha çok bireye dokunabilen, değerlerimi yaşatmaya devam edebileceğim, güçlü yönlerimi daha çok parlatabileceğim yeni projelerle girmek istiyorum....

  • Önerilerinizi heyecan ve merakla bekliyorum : )

 ---------------- AMACIM ----------------

                 İş dünyasında düzgün ve başarılı insan sayısının artmasına katkıda bulunmak                    

bottom of page